WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU OGRODNICZEGO

ul. Tysiąclecia 3, Przeworsk

PILARKA SPALINOWA GS 651

Opis

Zostały zaprojektowane do najcięższych i najdłużej trwających prac w trudnych warunkach.

Aluminiowy korpus gwarantuje maksymalną odporność na zużycie i doskonałe rezultaty przez cały okres eksploatacji, nawet w przypadku stosowania długich prowadnic.
Posiada dużą powierzchnię filtrującą, co zapewnia optymalną ochronę silnika również w bardzo zapylonym otoczeniu, a tym samym przedłuża jego żywotność.
Specjalne cylindry i dwu pierścieniowe tłoki zostały zaprojektowane z myślą o najintensywniejszej, długiej eksploatacji.
Model wyposażony we wbudowane w skrzynię sprzęgło z bębnem i taśmę hamulca: zapobiega to przedostawaniu się ciał obcych pomiędzy elementy sprzęgła, zapewniając zawsze idealne działanie i ułatwia fazy demontażu osłony łańcucha.
Model wyposażony w system przeciwdrganiowy, składający się z 6 amortyzatorów, 2 sprężynowych i 4 gumowych: zapewniają one operatorowi doskonałe zabezpieczenie przed wibracjami, co przekłada się na większy komfort pracy.
Model wyposażony w dźwignię wielofunkcyjną (przyciski Choke/Start/Stop wbudowane w jedną dźwignię, co ułatwia fazy rozruchu i wyłączania narzędzia), dekompresor i boczny napinacz łańcucha.

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Pojemność silnika 63.4 cm³
Moc silnika 5,2 KM – 3,9 kW
Moc użyteczna urządzenia 4,7 KM – 3,5 kW
Łańcuch (podziałka x szerokośći) 3/8"x0.58"
Pojemność zbiornika oleju / paliwa 0,45l / 0,8l
Długość prowadnicy 46 cm / 18"
Pompa olejowa automatyczna/regulowana
Waga 6,3 kg

Rezerwuję sprzęt ogrodniczy:

PILARKA SPALINOWA GS 651

 100,00 / Dzień

Data i czas odbioru
Data i czas zdania sprzętu